Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

V Afghánistánu ZABILI dalšího českého vojáka! Dva další útočníci zranili

+ Další fotografie
Útok na Čechy
Dnes došlo v Afghánistánu k dalšímu útoku. Při atentátu přišel o život další český voják. T. P. (42) zahynul při útoku na vozidlo české jednotky. Další dva příslušníci české armády jsou zranění. Podle dosavadních informací jsou mimo ohrožení života.

Na základně Shindand v Afghánistánu dnes po 11 hodině přišel o život další český voják. Rotmistr T. P. zemřel ve věku 42 let. Dva další příslušníci české armády utrpěli zranění. Bezprostředně po útoku byli převezeni do nemocnici na základně Bagrám. Měli by být mimo ohrožení života, rodiny vojáků už o tragédii byly informovány.

„Vojákům byla na místě poskytnuta první pomoc a následně byli letecky transportováni do vojenské nemocnice na základně Bagrám. Zranění vojáci jsou mimo ohrožení života,“ informovala mluvčí české armády Magdalena Dvořáková.

Kvůli tragické události se v úterý uskuteční mimořádný tiskový brífink, na němž nebude chybět ministr obrany Lubomír Metnar.

Mohlo by vás zajímat

Další články