Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

V 73 letech na obálce VOGUE. Teď v komedii Jsem božská s Amy Schumer

+ Dalších 8 fotografií
Obyčejná holka „krev a mlíko“ se praští do hlavy a začne se vidět jako supermodelka. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, její špíčky jsou tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako krasavice vidí. Ale to vůbec nevadí, ona sama se cítí sexy, je božská a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. To je hlavní situace nové komedie Jsem božská, kde hlavní roli hraje prostořeká odvážná komička Amy Schumer.

Jednu z rolí ve filmu si zahrála skutečná supermodelka a legenda modelingu Lauren Hutton. V 73 letech se objevila na obálce časopisu VOGUE, což jen utvrdilo její nesmrtelnost v oblasti módy.

Komedie Jsem božská je nejen potrhle zábavná, má i silné téma a poselství. Tužby a mindráky hlavní postavy totiž nabízejí jak nepřeberné množství humorných situací, tak hlubokou pravdu o životě žen.

Sama Lauren Hutton čelila v mládí tomu, že není dost hezká. Říkalo se o ní, že je „vysoká, velmi hubená dívka z floridské bažiny“. „Vím, jak se takové dívky cítí, i jak se cítí starší ženy,“ říká Lauren Hutton. „Byla jsem na obou stranách barikády. Ale pamatujte, že ať už ostatní kritizují na vašem vzhledu cokoliv, musíte se na sebe dívat v zrcadle laskavě, ne očima druhých.“

Ve filmu hraje tak trochu samu sebe – bývalou modelku. Její postava má v kanceláři snímky ze své kariéry a Lauren Hutton do snímku poskytla svoje vlastní známé, až ikonické záběry z její fenomenální kariéry.

Související články

Další články