Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

V 17 letech se stala prostitutkou z donucení a zažila peklo: Unesli ji, vyhrožovali a prodávali jako kus masa

Zlatica zažila hrozné chvilky!
Zdroj: archiv
Je až těžké uvěřit, že následující příběh je pravdivý a opravdu se stal. Takové situace známe možná tak z akčních filmů, ale rozhodně by si kdokoliv z nás nedokázal představit, že by někdy mohl zažít taková muka jako tehdy sedmnáctiletá Zlatica, která se po osmi letech odhodlala svěřit se svým šokujícím příběhem.

Zlatica měla teprve sedmnáct let, byla prakticky ještě dítětem, a přesto se z ní v tak mladém věku stala prostitutka z donucení. Dívka našla odvahu až po osmi letech, aby se svěřila se svým hodně drsným příběhem.

V den, kdy se to stalo, nebyla Zlatica ještě ani plnoletá. Vracela se jako obyčejně z chaty a na cestě domů jí zastavilo auto s dvěma muži, které dívka moc dobře znala. Neviděla tak důvod, proč by se nemohla svést.

Jenomže sotva nasedla do auta, tak začalo peklo. Když se posléze mužů ptala, kam až jedou, nikdo z nich neodpovídal. Mladá slečna se začala bát o svůj život. Cesta nebrala konce a Zlatica si pamatuje, že jeli několik hodin.

Zastavili až v Teplicích, kde dívku dva muži prodali Čechovi známému jako Eros. Ze Zlatice se stala prostitutka z donucení během jedné noci. Doma na Slovensku se mezitím rozeběhlo velké pátrání.

Zlatica zůstala v Teplicích zhruba dva měsíce, kde ji její nový majitel prodával a vozil jako prostitutku do Drážďan. Později byla prodána dalšímu pasákovi. Tentokrát Turkovi a musela si obarvit vlasy. Turek zvaný Dogan Zlatu prodával mužům v Nizozemsku a Německu.

Dívka zažila velká muka. Vyhrožovali jí, hrozili ji zabitím. Jednoho dne se rozhodla utéct, a to jí možná zachránilo život. Spolu s dvěma dalšími Češkami utekly a z nedaleké telefonní budky zavolaly policii, ta okamžitě kontaktovala velvyslanectví a zajistila dívkám tlumočníka.

S hroznými vzpomínkami a šrámy na duši se Zlata dostala domů. Vzpomínky jí asi zůstanou, ale je živá, zdravá a oporu má ve svém příteli, se kterým si pořídila dvě děti. S celým příběhem přišel magazín Reflex.

Související články

Další články