Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Užívejte si léto naplno! Bavte se a rozmazlujte

Užívejte si léto naplno! Bavte se a rozmazlujte
Zdroj: Pixabay
Léto

Léto je v plném proudu, a tak je ten pravý čas udělat něco pro sebe. Relaxujte, rozmazlujte se, užívejte si, že se život (prozatím) vrátil do normálu.

Kdy jindy než v létě si dopřát zážitky a zábavu. Kdo může, vyrazí na daleké cesty, zabavit se ale můžete i doma. Na pomoc si povolejte šikovné pomocníky nebo naplánujte volné chvíle.

Ozdobte si celé tělo

Léto je přímo stvořené k tomu, aby nám to slušelo. Zimní bundy a kabáty ještě nějakou dobu zůstanu hluboko ve skříni, teď je čas na šaty, sukně, kraťasy a trička. A vyladit se můžete od hlavy až k patě, a to doslova. Ozdobte si pro změnu nohy, pomohou vám s tím kotníkové náramky z minerálů a drahých kamenů. Sestavit si navíc můžete náramek kompletně podle svého gusta. Stačí si vybrat varianty a počet kuliček.

Buďte spontánní a vyrazte do Turecka!

Někdo si dovolenou optimisticky naplánoval s velkým předstihem, někdo čeká na poslední chvíli, jak se situace s covidem bude vyvíjet. Možná ale není na co čekat. Pro jednou se odvažte, vyberte si zájezd a jeďte si užívat léto v cizině. Co třeba Turecko s CK Blue Style? Je na co se těšit, vždyť právě tady se vyvíjely nejstarší lidské civilizace, vzkvétaly a upadaly slavné říše. Najdete zde antické památky, byzantské chrámy i štíhlé minarety, ale také pobřeží lemované atraktivními plážemi, koupání a fantastickou kuchyni.

Vychutnejte si drink

Ať už na pláži, u bazénu nebo na zahradě na chalupě, dobrý a vychlazený drink bude chutnat všude stejně. Campari to je prostě dobrota. Věděli jste ale, jaký se za tímhle červeným nápojem skrývá příběh? Vznikl roku 1860 v malé italské obci Novara, a to coby výsledek experimentů Gaspare Campariho. Hořký nápoj proslavil v Miláně, kde si otevřel Caffé Campari a z drinku udělal nezbytnou součást aperitivo momentů. Pak následoval první výrobní závod a nyní je Campari distribuováno ve více než 190 zemích světa.

Dejte si rybu

Že jsou ryby zdravé, o tom není pochyb, co byste ale řekli na čerstvé ryby, které se vám na stůl dostanou pouhých 48 hodin po vylovení? Právě s tím přichází online supermarket Rohlik.cz, který uvádí vlastní značku rybího sortimentu FJORU. Ručí za prověřené dodavatele, od kterých jsou ryby po výlovu dováženy do pražské zpracovatelny a filetárny a odtud už putují v maximální možné čerstvosti přes Rohlik.cz k zákazníkům.

Vplujte do světa iluzí

Jak už bylo řečeno, ne každému je letos přáno poznávat daleké země, užít si ale můžete zábavu i doma v Česku. Tak třeba Muzeum fantastických iluzí vás vtáhne do kouzelného světa optických iluzí! Máte jedinečnou možnost stát se součástí ohromující expozice a vydat se za jedinečným zážitkem do nejzábavnějšího českého muzea.

Pusťte si hudbu

Dovedete si představit život bez hudby? Ne? Tak se nešiďte a dopřejte si k hudebním zážitkům to nejlepší. Ať už vám dělá muzika parťáky v posilovně, při běhání nebo na cestě do práce, nová bezdrátová stereo sluchátka Panasonic B100 vás nadchnou. Díky 13mm dynamickému měniči je totiž jejich zvuk dokonale čistý a má bohatší basy, mají přepracovaný ergonomický design, takže pohodlně a pevně sedí v uších. Nechybí ani ochrana proti vodě a prachu. A bonus? Baterie vydrží až 16 hodin.


Další články

Nejnovější kauzy