Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Užívám si být zase ženou: Markéta z Tlouštíků prozradila, proč se vyplácí to nevzdávat

Užívám si být zase ženou: Markéta z Tlouštíků prozradila, proč se vyplácí to nevzdávat
Zdroj: Prima FTV
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
exkluzivně
První účastnice pořadu Tlouštíci Markéta prošla od začátku natáčení velkou proměnou. Když do projektu nastoupila, vážila 122 kilogramů. Dnes maminka dvojčat váží 95,5 kg, takže stále hubne. Chce ještě něco zhubnout a pak vyrazí na další zkoušku svatebních šatů. I v dnešní době korona kolapsu cvičí doma a připravuje si pravidelně zdravá jídla, přesně podle plánu. Nevzdává se ani v situaci, kdy by jiní už dávno selhali a vymlouvat se začali. Paní Markéta poskytla eXtra rozhovor o tom, jak se jí dnes daří a proč se vyplatí to nevzdávat.

Chtěla jste hubnutí někdy během té doby, co jste začala, vzdát?

Určitě bylo pár takových chvilek, kdy jsem to vzdát chtěla, třeba v okamžiku, kdy jsem byla nemocná. Jinak ale vím, že chci být krásná nevěsta a zdravá máma, takže držím vše, na čem jsme se s odborníky dohodli.

Co vás teď motivuje nejvíc?

Motivuje mě dokonce i to, že jsem se viděla v televizi a dnes už jsem vlastně ani nevěřila tomu, jak hrozně jsem před pár měsíci vypadala. Jsem pyšná na to, jakou cestu jsem ušla, i na to, že jsem se nevzdala. Dělám to totiž nejen pro děti a svatební fotky, ale hlavně také pro sebe.

Co si dnes už můžete dopřát a s nadváhou jste nemohla?

Konečně s dětmi vyrážíme na výlety, což nás baví, a nezadýchám se po pár metrech. S tím jsou spojené i další věci. Můžu si koupit hezké oblečení, jsem ráda ženou, tak si to užívám ve všech ohledech.

Co vám v začátcích nejvíce pomáhalo?

Odborníci. Jejich kontrola a dohled. To bylo důležité, že jsem na to svoje hubnutí nebyla sama. Chci ale říci, že se nejednalo o bič, ale podporu. Věděla jsem, že můžu kdykoliv volat a probrat, co potřebuju vědět a posunout se tak se svým hubnutím dál.

Co byste poradila ostatním, kteří se dokola odhodlávají ke změně a pořád jim to nejde?

Uvědomte si, že to děláte jen pro sebe. Pro nikoho jiného. Vy jako člověk se musíte přijmout a mít rád. A to platí v životě o všem. Jakmile člověk totiž nemá rád sám sebe, doplatí na to zdravím. Fyzickým i psychickým.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy