Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

UŽÍVALI SI SEXU S MICHAELOU OCHOTSKOU: Podnikatel, hokejista nebo fotbalista. NEJLEPŠÍ PŘEDEHROU JSOU PRO NI PENÍZE!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Rosol nebyl ani zdaleka jediným chlapem, který skončil v posteli Michaely Ochotské. Ta vždy prahla po luxusu a po movitých partnerech. Vystřídala jich poměrně hodně, ovšem většinou to ztroskotalo na tom, že v ní muži odhalili zlatokopecké sklony.

Michaela Ochotská (31) se do podvědomí všech dostala nejprve rolí Adiny v seriálu Pojišťovna štěstí. Následně se pak dostala i do TV Nova a moderovala zpravodajskou relaci. Popularitu měla především mezi muži, a to díky pořádně nabitému přírodnímu dekoltu.

Zkoušela to, kde se dalo. Vždy bylo jejím cílem skončit s pořádným boháčem, který by ji zabezpečil. Randila s Martinem Ručinským (45), ovšem nikdy nevyšlo na povrch, zda v tom bylo i něco více nežli jen pár nocí.

Své si s ní zažil i Tomáš Ujfaluši, který ji pamatuje ještě z dob, kdy nebyla jen kost a kůže, ale holka “krev a mlíko”. Zasnoubená byla se slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Jejich vztah ale skončil po tom, co Pituchovi přestal fungovat business a došly mu finanční prostředky.

Dlouhých pět let chodila s Janem Holubem. Pořadatel kaskadérských show ji znal od jejích sedmnácti let, a když se poznali, zrovna se rozváděl. Bouřlivý vztah prožila v minulosti i s boháčem Michalem Exnerem, kterému na konci vztahu zahýbala se svým současným manželem Lukášem Rosolem (31).

Právě s českým tenistou je dodnes, ovšem momentálně to vypadá na rozchod. Žijí odděleně, Rosol navíc prožívá tenisovou krizi a jeho konto také slábne. To samozřejmě Ochotská nevidí ráda a nejspíše už pomalu rozhazuje sítě, aby ulovila dalšího boháče. Po třicítce a s dítětem na krku už to ale nebude tak jednoduché, jako to bylo dříve.

Související články

Další články