Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Užívá si krvavých peněz! Na tento luxus balkánské Kim Kardashian vydělal srbský řezník a vrah Arkan!

Dcera válečného zločince Arkana je kus!
Zdroj: Instagram, Twitter
+ Další 4 fotografie
Dcera srbského válečného zločince a vraha Željka Ražnatoviče si užívá krvavých peněz. Její tatínek Arkan patřil k tomu nejhoršímu, co se kdy na Balkáně narodilo.

Anka Ražnatovič oslavila 18. narozeniny ve velkém stylu. Tahle holka tvrdí, že se živí jako modelka, ale stejně celé Srbsko ví, že ji živí tatínkovy peníze.

Anastasija Ražnatovič je přezdívaná Kim Kardashian (35) Balkánu a opravdu si umí užívat. Drahé parfémy, luxusní dovolené, pěkná auta… To vše plní její instagramový profil.

Tatínek si ji pořídil se srbskou zpěvačkou zvanou Ceca.

Tatík krásné Anky byl zavražděn před šestnácti lety. Za tu dobu jako velitel polovojenské Srbské dobrovolnické gardy spáchal několik vražd a masakrů. Arkan byl člověkem, který likvidoval Chorvaty i kosovské Albánce.

Arkan se uměl pohybovat mezi mafiány i mezi politiky. Důvěřoval mu i srbský prezident Slobodan Miloševič. Později ale i on s hrůzou sledoval, jak Arkanův vliv roste. Ražnatovič se podílel na vraždách, loupežných přepadeních, bankovních loupežích. Spekuluje se také o obchodu s lidskými orgány a drogami.

Dnes jsou ale z jeho manželky a dcery celebrity. Srbské módní magazíny se předhánějí, kdo je dostane na titulku. Takový je současný Balkán…

Související články

Další články