Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Užila si 15 minut slávy a zmizela: Takhle dnes vypadá Magda z Kamaráda do deště!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
fotografka
Beata Andraszewicz (57) si ve snímku Kamarád do deště zahrála krásnou Magdu. Od té doby už uteklo víc než 30 let a Beata se na našich obrazovkách už nikdy víc neukázala. Podle dostupných informací šlo o jediný snímek, který kdy natočila.

Beata Andraszewicz se narodila 23. září 1961. O celých 27 let později si zahrála krásnou Magdu ve snímku Kamarád do deště, kde účinkovala po boku Lukáše Vaculíka a Sagvana Tofiho. Její hvězda poté zašla, Beata je nyní známá už jen v rodném Polsku a ani tam neplatí za velkou celebritu.

Sympatická herečka si rolí v českém snímku zajistila popularitu a fanoušky, kteří jsou jí věrní i dnes. V Polsku by se podle dostupných informací měla věnovat divadlu.

Je jasné, že během více než třiceti let nikdo neomládne, Beata je však stále sympatická žena. V galerii se můžete podívat, jak se Magda z Kamaráda do deště změnila.

Související články

Další články