Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Užijte si letošní Halloween netradičně: Kupte si kostým, vyrazte s dětmi za zábavou a večer si střihněte pořádnou párty

Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října, tedy den před křesťanským svátkem Všech svatých, z jehož oslav se v Irsku vyvinul. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu a „koledují“ o sladkosti. U nás ještě tato tradice není příliš rozšířena, ale s akcemi v tomto duchu to vůbec špatné není. Vybere si opravdu každý!

Bez kostýmu ani ránu

Bez halloweenských kostýmů by nebyla oslava tohoto svátku kompletní

Pokud chcete jít na halloweenskou párty a je jedno, jestli pro děti nebo pro dospělé, nemůže vám chybět pořádný strašidelný kostým. Sice byste si ho mohli půjčit, ale vzhledem k tomu, že nás tento svátek čeká každý rok a hodit se vám může i pro jiné příležitosti, je ideální jeden takový kousek vlastnit.

Velký výběr masek i kostýmů na Halloween mají například na eshopu Patyzon.cz, tudíž si můžete vybrat z pohodlí domova. Není na škodu sáhnout i po originálních doplňcích jako je falešná krev, crazy čočky nebo strašidelný make-up.

Pozdní odpoledne s dětmi

Halloween v Chateau Kotěra si užije celá rodina

Když už budete mít pořádný kostým, je na čase vybrat tu správnou dětskou párty, kde se vaše ratolesti zabaví a nebudou se vám celou dobu věšet na nohu. Hodinku od Prahy se právě taková akce 9.listopadu koná. Nejen, že ti nejmenší zažijí dobrodružný čas plný soutěží se strašidly v krásném zámeckém parku Chateau Kotěra, ale společně s dospělými se mohou těšit na velkolepou ohnivou show, která se bude konat od půl sedmé večer.

Velkolepá párty v Lucerně

Na akci Wonderland Halloween se nudit rozhodně nebudete.

Po náročném halloweenském odpoledni plném aktivit s dětmi, které vás jistě čeká, si zasloužíte vyhodit z kopýtka i vy. K tomu je jako stvořená taková pořádná párty v kostýmech. Ta se koná 1. listopadu v prostorách Lucerny.

Letos si pořadatelé Wonderland Halloween dávají opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebude ani 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

Samozřejmostí je i DJ a taneční show po celý večer. O překvapení se postará česká Barbie, která chce publikum oslnit svým zpěvem. V průběhu večera proběhne soutěž o nejlepší masku a výhru 20 000 Kč.

Historie nemusí být nuda

Výstavu Poklad Inků si můžete užít hned od druhého dnes po Halloweenu.

Na brněnském výstavišti se opět uskuteční celosvětově úspěšná výstava, která bude zahájen jen den po Halloweenu, tzn. 1.listopadu a trvat bude až do konce ledna příštího roku. Pokud se tedy budete vyskytovat v Brně a okolí, určitě byste si ji neměli nechat ujít.

Výstava Poklad Inků představuje originální zlaté exponáty pocházející z říše Inků a dalších jihoamerických civilizací. Na ploše více než 2000 m2 můžete vidět stovky předmětů, do kterých je doslova vryta historie starých civilizací a jejích bohů. Exponáty byly do Evropy zapůjčeny s pověřením peruánské vlády a pod záštitou samotného prezidenta.

Mohlo by vás zajímat

Další články