Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Užijte si letošní Halloween netradičně: Kupte si kostým, vyrazte s dětmi za zábavou a večer si střihněte pořádnou párty

Vyrazte na halloweenskou akci a užijte si zábavu
Zdroj: WonderFest
Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října, tedy den před křesťanským svátkem Všech svatých, z jehož oslav se v Irsku vyvinul. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu a „koledují“ o sladkosti. U nás ještě tato tradice není příliš rozšířena, ale s akcemi v tomto duchu to vůbec špatné není. Vybere si opravdu každý!

Bez kostýmu ani ránu

Pokud chcete jít na halloweenskou párty a je jedno, jestli pro děti nebo pro dospělé, nemůže vám chybět pořádný strašidelný kostým. Sice byste si ho mohli půjčit, ale vzhledem k tomu, že nás tento svátek čeká každý rok a hodit se vám může i pro jiné příležitosti, je ideální jeden takový kousek vlastnit.

Velký výběr masek i kostýmů na Halloween mají například na eshopu Patyzon.cz, tudíž si můžete vybrat z pohodlí domova. Není na škodu sáhnout i po originálních doplňcích jako je falešná krev, crazy čočky nebo strašidelný make-up.

Pozdní odpoledne s dětmi

Když už budete mít pořádný kostým, je na čase vybrat tu správnou dětskou párty, kde se vaše ratolesti zabaví a nebudou se vám celou dobu věšet na nohu. Hodinku od Prahy se právě taková akce 9.listopadu koná. Nejen, že ti nejmenší zažijí dobrodružný čas plný soutěží se strašidly v krásném zámeckém parku Chateau Kotěra, ale společně s dospělými se mohou těšit na velkolepou ohnivou show, která se bude konat od půl sedmé večer.

Velkolepá párty v Lucerně

Po náročném halloweenském odpoledni plném aktivit s dětmi, které vás jistě čeká, si zasloužíte vyhodit z kopýtka i vy. K tomu je jako stvořená taková pořádná párty v kostýmech. Ta se koná 1. listopadu v prostorách Lucerny.

Letos si pořadatelé Wonderland Halloween dávají opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebude ani 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

Samozřejmostí je i DJ a taneční show po celý večer. O překvapení se postará česká Barbie, která chce publikum oslnit svým zpěvem. V průběhu večera proběhne soutěž o nejlepší masku a výhru 20 000 Kč.

Historie nemusí být nuda

Na brněnském výstavišti se opět uskuteční celosvětově úspěšná výstava, která bude zahájen jen den po Halloweenu, tzn. 1.listopadu a trvat bude až do konce ledna příštího roku. Pokud se tedy budete vyskytovat v Brně a okolí, určitě byste si ji neměli nechat ujít.

Výstava Poklad Inků představuje originální zlaté exponáty pocházející z říše Inků a dalších jihoamerických civilizací. Na ploše více než 2000 m2 můžete vidět stovky předmětů, do kterých je doslova vryta historie starých civilizací a jejích bohů. Exponáty byly do Evropy zapůjčeny s pověřením peruánské vlády a pod záštitou samotného prezidenta.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy