Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Užijte si dnešního sluníčka: O víkendu teploty rapidně klesnou a přijdou silné bouřky!

Zdroj: profimedia.cz
Meteorologové varují o víkendu před silnými bouřkami, které by měly vystřídat tropické teploty, na které jsme byli zvyklí poslední dva dny. Dnešní den bude doslova rekordní co se týče teplot. Můžeme se těšit na úžasných 30 °C. O víkendu se počasí bohužel změní a rapidně se ochladí.

Včera a dneska jsme si užívali doslova letního počasí, kdy teploty dosahovaly nadprůměrných hodnot. Pokud jste si ale mysleli, že léto je konečně tady a užijete si nádherný slunečný víkend, tak jste na omylu.

Dnešní den ještě bude patřit mezi nejteplejší z celého května a teploty vystoupají až na 30 °C. Bohužel s těmito tropickými teplotami se můžeme o víkendu rozloučit. Od soboty se začne rapidně ochlazovat a teploty klesnou až k 15 °C.

V sobotu bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 15 až 19 °C. Noční teploty 12 až 8 °C. Takže pokud se v sobotu chystáte na nějaký výlet, tak si nezapomeňte přibalit s sebou deštníky. Zejména na Moravě a ve Slezsku se mohou vyskytnout bouřky.

V neděli se počasí trochu uklidní a teploty budou dosahovat 17 až 21 °C. Z počátku dne bude ale oblačno, místy zataženo.

Související články

Další články