Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

UZAVŘENO: Byla dopadena poslední dívka podezřelá z napadení vychovatelky

Dopadení
Ve čtvrtek byla zadržena šestá a zároveň poslední z podezřelých dívek z přepadení vychovatelky diagnostického ústavu. Policisté jí dopadli na Tachovsku.

Policistům se podařilo vypátrat šestnáctiletou chovankyni na Tachovsku. Byla poslední hledaná z podezřelých dívek, které napadly vychovatelku diagnostického ústavu v pražských Hodkovičkách. Informovala o tom Policie ČR v pátek pomocí twitterového účtu.

"Mladistvá byla zadržena včera odpoledne na Tachovsku. Děkujeme všem, kteří pátrací relaci věnovali pozornost,” sdělila policie během pátku na sociální síti Twitter.

Incident v Hodkovičkách se odehrál v sobotu kolem deváté hodiny večer. Dle vyšetřování dívky napadly vychovatelku, ukradly jí peníze i mobil a polonahé utekly.

Kriminalistům se podařilo všechny dívky postupně dopadnout. Nejdříve se podařilo vypátrat čtyři, které byly obviněny z loupeže a poslední dívku dopadli ve čtvrtek. Více informací není poskytnuto, protože jsou dívky mladistvé.

Mohlo by vás zajímat

Další články