Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Úžasný film Špindl srovnávají diváci s Andělem na horách a nebo s komedií Sněženky a machři!

+ Dalších 41 fotografií
Filmová komedie Špindl konečně vtrhla do českých kin a sklízí pochvalné recenze. Diváci ji dokonce srovnávají s jinými zimními taškařicemi, jako jsou komedie Anděl na horách nebo Sněženky a machři.

Náročný český divák je spokojen. Konečně je v kinech pořádná zimní taškařice, která vám polechtá bránice! Fenomenální herečka Anna Polívková, nadějný David Gránský a přesvědčivý Oldřich Navrátil tvrdí muziku takovým stylem, že divák neví, zda má dříve sledovat reálie zasněžené horské lokality, nebo vynikající herecké výkony.

Komedie vypráví o tom, jak sestry Eliška, Katka a Magda vyráží na dámskou jízdu do zasněženého Špindlerova Mlýna. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už bylo třicet let a jsou pořád single. Touží tedy ulovit nějakého toho pěkného hřebečka. Taková dějová linka by sváděla k tomu, že film je určený pouze ženám, které jsou osamocené a tikají jim biologické hodiny, ale to by byl velký omyl.

Komedie Špindl oslovila nejen paničky kolem 30 let, ale zamilovaly si ji i mladší ročníky. Herci Kateřina Klausová, Alice Bendová a nebo Lukáš Langmajer jsou oblíbeni napříč generacemi, na což filmoví tvůrci vsadili. Někteří diváci tvrdí, že film vzdává hold legendánírní komedii Anděl na horách. Další část veřejnosti si zase myslí, že je to lepší dílo než Sněženky a machři. Kdo film ještě neviděl, ať na něj běží do českých kin. Je to nezapomenutelný zážitek.

Související články

Další články