Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Úžasné: Talentovaný Američan své dceři připravuje opravdu kreativní svačiny

„Zvládnu postavy z Narnie, Spidermana, Dr. Seusse… prakticky cokoliv,“
říká šikovný tatínek.
Zdroj: reprofoto LunchboxDad
+ Další fotografie

Beau Coffron, známější jako „Lunchbox Dad“, své dceři Abby chystá nejen chutné, ale především vizuálně nápadité školní svačiny.

Stejně jako Samantha Lee – mladá maminka, kterou proslavily její recepty na pokrmy jako „Harry Potter“ či „Snoopy“ – i Beau tyto zábavné svačinky připravuje především z ovoce a zeleniny.

„Zvládnu postavy z Narnie, Spidermana, Dr. Seusse… prakticky cokoliv. Zabere mi to spoustu času a dcera to pak má během chvilky snězené, ale baví mě to. Občas taková jídla dělám i pro Abbyiny mladší sourozence, ale ti ještě nechodí do školy,“ říká šikovný tatínek a dodává:

„Ode dne, kdy jsem s tím začal, se toho v mém životě hodně změnilo. V první řadě jsem se stal internetovou celebritou. Ovšem mnohem důležitější je, že nás to s dcerou hodně sblížilo. Nejen že jsem začal věnovat víc pozornosti tomu, s čím si hraje a na jaké pohádky se dívá, ale také jsme schopni spolu daleko víc mluvit o jejích zájmech a koníčcích.“

Související články

Další články