Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Úžasná proměna Zuzany Plačkové po porodu. Zhubla 30 kilo a vypadá sexy jako nikdy předtím

Zuzana Plačková po porodu výrazně zhubla.
Zdroj: Instagram Zuzany Plačkové
+ Dalších 15 fotografií
Sexy postava

Slovenská influencerka Zuzana Plačková (32) od porodu výrazně zhubla. Téměř sto kilogramů, které prý měla v době těhotenství, už je dávno pryč. Dvacet dva kilo zhubla hned první měsíc po narození syna Diona. Nyní už je na své váze a možná i nižší než předtím. Před porodem bývalá playmate vážila 68 kilo. Zřetelný rozdíl je poznat z jejích fotek z Instagramu.

Krásná ikona Slovenska Zuzana Plačková je více sexy než kdykoli dříve. Od porodu jejího syna Diona uběhl skoro rok a modelka vypadá, jako by žádné těhotenství neměla. V průběhu gravidity nabrala přibližně 100 kilogramů, po nich se ale slehla zem. Nyní na svých sociálních sítích opět provokuje parádním tělíčkem.

Těhotenská kila jsou pryč

Prvních 22 kilogramů šlo dolů hned následující měsíc po narození malého synka. "Jak se dávám po porodu do kupy já? Aktuálně mínus 22 kilogramů za 12 dní, a to díky mé dietě. Díky procedurám to jde dolů jako po másle a ani 33 kilogramů těhotenské nadváhy mi nedělá problém. Věděla jsem, že se na svou dietu a salon mohu spolehnout," uvedla Zuzana tehdy na Instagramu.

Syna Diona má bývalá slovenská playmate s muzikantem Reném Strauszem. Ten ji dokonce na důkaz lásky požádal o ruku hned třikrát. První svatbu měli v roce 2015 na úřadě, v roce 2019 se znovu vzali v Las Vegas a potřetí v kostele, jak informoval Blesk. Dvojice tak svůj vztah řádně zpečetila.

Před porodem modelka vážila 68 kilo, nyní to vypadá, že váží ještě méně. Na sexy fotky se můžete podívat v naší galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy