Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Úžasná proměna Shopaholic Nicol: Krásná youtuberka zhubla a celá jen září

Úžasná proměna Shopaholic Nicol: Krásná youtuberka zhubla a celá jen září
Zdroj: Archiv Nikoly Čechové / koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
hubnutí
Když je člověk spokojený sám se sebou, hned se mu žije lépe. Důkazem je také youtuberka a influencerka Shopaholic Nicol, která na svých sociálních sítích sdílela fotku, kde ukazuje, jaké výsledky má rozvržení stravy, cvičení a lásky k sobě samé. U příspěvku se vyjádřila také k tomu, jaké to je mít špatný den.

Nikola Čechová, která je díky platformě YouTube dobře známá jako Shopaholic Nicol, se dala před časem na cestu hubnutí. Půvabná influencerka si udržuje krásný Instagram, kde sdílí kromě střípků ze svého života také její cestu k sebelásce. V minulosti už přidala například porovnávací snímek, kde je vidět rozdíl před a po hubnutí.

"Já si tady odložím fotku, kde jsem spokojená sama se sebou. Jasně, nemám to tak 24/7, ale já se opravdu po delší době cítím dobře ve svém těle. Mám pocit, že jsem našla balanc mezi láskou k jídlu, sportem a sama sebou. Ale nebojte se, i já mám dny, kdy jdu kolem zrcadla a říkám si, bože, proč mám tak nafouklý břicho dneska nebo od kdy mám ďolík tady. Ale to je za mě naprosto normální," svěřila se youtuberka na sociálních sítích.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy