Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Úžasná proměna opuštěného muže. Shodil 100 kg a dnes je z něj sebevědomý borec!

Zdroj: twitter.com
+ Další 4 fotografie
Joe Tonge je dnes šťastný a zadaný muž, nebylo tomu ale tak vždy. Ještě před nějakou dobou bojoval s nadměrnými kily a schovával se mezi čtyřmi zdmi svého pokoje. Podívejte se na další úžasnou proměnu!

Pokud sami bojujete s obezitou, našimi příběhy o (mnohdy skoro neuvěřitelných) proměnách vás nechceme nijak podráždit. Naopak! Jenom vás chceme nabudit a ukázat vám, že i ta nejztracenější situace může mít své řešení A nikdy není pozdě na změnu.

Brit Joe Tonge se ve svých jednadvaceti letech potýkal nejenom se stodevadesátikilovým nákladem, ale také pořádnými problémy v osobním životě. Respektive jeho úplnou absencí, protože trávil celé dny ve svém pokoji před PC obrazovkou a opouštěl ho, jenom když měl hlad nebo se mu chtělo na záchod.

"Nenáviděl jsem chození ven, protože lidi na mě zírali. Raději jsem zůstával doma a psal si s anonymními uživateli na hráčských serverech, kteří mě nesoudili podle vzhledu. Moje velikost byla XXXL a byl jsem příšerně tlustý. Myslel jsem, že budu navždy sám," řekl Angličan o svém smutném přebývání

Poté, co mu do duše však pořádně promluvila matka a doktor, kteří měli vážnou obavu o jeho zdraví, rozhodl se, že se sebou konečně něco udělá. Začal navštěvovat nutriční skupinu, kde mu pomohli upravit jídelníček, a sám se pustil do cvičení

Výsledek po roce? Sto kilo dole a navrch přítelkyně! A zatímco dříve jenom vysedával v pokoji, nyní cestuje po celém světě a poznává nové lidi.

"Nedávno jsem byl v Thajsku a po pláži jsem se procházel bez trička. Na něco takového bych dřív nikdy nenašel odvahu. Pravidelně taky chodím do posilovny. Denně plavu a cvičím aspoň dvacet pět minut, je to úžasné," komentuje Joe svůj nově nabytý stav.

Jako vzpomínka na minulost mu zůstala jenom povislá kůže, ale i té by se v budoucnu díky operaci rád zbavil.

Související články

Další články