Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ÚŽASNÁ PROMĚNA: O první dítě přišla, druhé ji inspirovalo a zhubla 50 kilogramů!

To je ale proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Nicole Ford (26) trpěla nadváhou od dětství. Spolužáci se jí za její postavu posmívali a ona tím trpěla. Jenže ji čekala další životní rána. Prvorozený syn jí zemřel po porodu, žena se zhroutila a ztloustla na 124 kilogramů.

Nicole Ford měla velmi smutné dětství. Měla pár kilo navíc a spolužáci ji za to šikanovali. Za svoji postavu se styděla a nechtěla ani vycházet ven. Raději se s nikým nekamarádila a ze školy běžela rovnou domů. Jenže to ještě nebylo to nejhorší.

Lidé se jí posmívali i v dospělosti. Přesto si našla manžela, který ji miloval takovou, jaká je. „Bylo to hrozné. Nechtěla jsem chodit ani do schodů, vždycky jsem se hned zadýchala. S manželem jsem nechodila ven, protože jsme si nemohli povídat. Já se celou dobu snažila popadnout dech,“ řekla Nicole.

Aby zapomněla na všechny strasti, které jí život nadělil, přála si miminko. Otěhotněla skoro hned a s manželem se těšili na prvního společného potomka. Jenže osud k ní byl neúprosný. Její syn po porodu zemřel. To byla pro Nicole další tvrdá rána. Byla totálně na dně a svoje psychické problémy začala řešit jídlem. Za půl roku otěhotněla znovu a o svoje dítě měla samozřejmě strach. Z nervů se začala přejídat.

Naštěstí vše dobře dopadlo a narodil se jí zdravý syn. Nicole byla konečně šťastná. Když se psychicky srovnala a vše se dalo do normálu, řekla si, že se 120 kilogramy se o svého syna nebude moct starat. A rozhodla se se sebou něco udělat. Bála se, že to sama nezvládne, a tak podstoupila operaci žaludku. Mohla tak jíst menší porce a také se začala hýbat! Zhubla 50 kilogramů!

„Začala jsem chodit pětkrát týdně běhat. Dělalo mě to neskutečně šťastnou,“ řekla Nicole, která doslova hubla před očima. Cítila se lépe, měla lepší náladu a radost ze života. Dělala vše pro to, aby byl její syn šťastný a spokojený. Nicole je už taky srovnaná a netrpí depresemi. Je z ní neskutečná kočka a konečně je prý opravdu šťastná!

Související články

Další články