Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Úžasná proměna manželky Noida: Vašek má doma kopii Wednesday Addams

+ Dalších 11 fotografií

Známý zpěvák Václav Noid Bárta má právem být na co pyšný. Jeho krásná manželka Eliška Bártová se v klipu, který vznikl pod jeho odborným dohledem, proměnila ve známou filmovou a seriálovou Wednesday, dceru Mirticie a Gomeze Addamsových. V rozhovoru pro eXtra.cz vysvětlila, proč se jejím vzorem stala zrovna postava této excentrické dívky. 

Nečekaná proměna

Manželka muzikálového zpěváka Václava Noida Bárty, tanečnice Eliška, pošla radikální proměnou. V rámci natáčení se převtělila do oblíbené členky Addamsovy rodiny, Wednesday Addams. "Jde o to, že jsem se snažila vymyslet, jak nejlíp zpropagovat nadcházející plesovou sezonu a šaty a pokaždé, když jsem otevřela telefon, tak na mě vykoukla Wednesday Addams a taneček, který se teď každý snaží napodobit. Je to virální video, tak jsem si říkala, že to natočíme taky, abychom zpropagovali šaty Martiny Pipkové Loudové," řekla eXtra.cz Eliška. Jenna Ortega v roli svérázné dívky v seriálu Wednesday na Netflixu exceluje a série trhá rekordy.

Eliška, která je povoláním tanečnice, se v módním videoklipu objevila pod taktovkou svého manžela a otce jejích dvou dcer Vaška Noida Bárty, který zasedl do režisérského křesílka, a dokonce zastal i profesi kameramana. "Já jsem svého muže přemluvila, abychom to spolu natočili, a on samozřejmě souhlasil," uvedla krásná brunetka s úsměvem. "Je to krásně natočený, koukáme se, jak je to nabarvený, a řešíme tyhle profesní věci," dodala česká Wednesday, která se na spolupráci se svou životní láskou prý strašně moc těšila.

Spojit ale partnerský vztah a práci pod jednou střechou ne každý pár ustojí. "Já myslím, že to umíme oddělit, každý už víme, jak na toho druhého, jak mu nenápadně sdělit, že třeba takhle ne, nebo takhle jo. Spolupracujeme spolu už dlouhou dobu a myslím, že nám to spolu jde dobře," řekla Bártová.

Tajemství skvělé postavy

Eliška Bártová je pyšnou maminkou dvou holčiček Elišky a Aničky, jak ale přiznala, její, teď již opět dokonalá, postava si během obou požehnaných stavů dělala, co chtěla. "V prvním těhotenství jsem přibrala třicet kilo, vzhledem k tomu, že se to tělo od tancování úplně zastavilo. Byla jsem na nemocenské, tak jsem hrozně rychle přibrala a pak to šlo těžko dolů. Teď jsem přibrala v uvozovkách jenom dvacet kilogramů, ale přece jen s tím druhým dítětem už člověk nemá tolik čas si oddechnout," uvedla Eliška. "Naštěstí jsem ten typ, co když nespí a nejí, tak opravdu hubne. Některé maminky to mají naopak, že když nestíhají jídlo a spánek, tak mě to šlo právě díky tomu dolů," vysvětlila tajemství, jak se jí podařilo být nedlouho po porodu opět jako proutek.

Se svou proměnou i natáčením se Eliška nezapomněla pochlubit i na svém Instagramu, kde zveřejnila hned několik fotografií i krátké video s manželem. "Tak včera to byla fakt sranda… zahrála jsem si na Středu," napsala tanečnice na sociální síť společně s poděkováním všem, kdo se na klipu podíleli.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy