Sarah Ramadan chtěla být vždy hubená a krásná. Bohužel si k tomu, aby toho dosáhla, vybrala tu nejhorší cestu. Ztratila kontrolu sama nad sebou a ve 14 letech propadla anorexii. Začala hubnout a líbilo se jí to. Jenže to málem skončilo smrtí, její váha atakovala kritickou hranici.

Začala na tom být fyzicky i psychicky špatně. Přestala se scházet s přáteli, neměla z ničeho radost a pořád jí byla zima. Zaobírala se jen svým vlastním tělem a nic jiného ji nezajímalo. Došlo to až tak daleko, že jí málem selhaly životně důležité orgány. Doslova za pět minut dvanáct se Sarah postavila zpět na nohy a začala tvrdě bojovat.

„Od toho dne jsem se rozhodla, že budu vzdorovat strachu, který mě pohlcoval, a bolesti, která omezovala můj růst,“ říká statečně Sarah. Rozhodla se, že začne znova jíst, upravila si jídelníček a vrhla se do bodybuildingu.

Celý svůj život v anorexii potřebovala ze sebe dostat pryč, a tak se se svým příběhem svěřila na sociální síti. Její příběh začali lidé na internetu mezi sebou šířit. Je vidět, že je to hodně diskutované a silné téma, které může potkat kohokoliv.

Sarah chce motivovat ostatní ženy, které trpí anorexií, a varovat ostatní dívky, aby jí nepropadly. Sarah má teď luxusní a zdravé tělo, které získala díky životosprávě a bodybuildingu. Podívejte se na neuvěřitelnou proměnu.