Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Úžasná inspirace: Matky předčasně narozených dětí sdílejí jejich dojemné příběhy

Úžasná inspirace: Matky předčasně narozených dětí sdílejí jejich dojemné příběhy
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Předčasný porod dokáže být pořádně strašidelný, a pokud je to pro rodiče jejich první, je to ještě horší. Melisa Gardner, která si přesně tímhle prošla, se proto rozhodla ukázat všem nastávajícím maminkám, že se vůbec není čeho bát.

"Zdravím maminky, pro všechny, které mají předčasně narozené miminko! Tohle je můj nejstarší syn Dwight. Narodil se poté, co se rozhodl, že 32 týdnů v mém břiše bylo až až! Pořádně nás s tátou vyděsil. Párkrát přestal dýchat, ale jinak byl skvělý. V nemocnici strávil 4 týdny. Byla to taková úleva, když jsme ho přinesli domů... Vyrostl v milujícího starostlivého syna, velkého bráchu a skvělého kamaráda," napsala Melisa na Facebook a přiložila porovnávací fotografie toho, jak malý Dwight vypadal těsně po narození a následně dnes v deseti letech.

Po porodu vážil sotva 2 kila a měřil jen 41 centimetrů. Díky péči doktorů je ale dnes naprosto zdravý. A přesně to se snaží Melisa lidem předat. Hlavní je dle ní věřit doktorům, protože ti odvádějí opravdu skvělou práci.

Status australské matky se začal rychle šířit a jejího příkladu začali rychle následovat další rodiče předčasně narozených dětí

Jejich příběhy si můžete přečíst ve fotogalerii

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Další články

Nejnovější kauzy