Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Úžasná forma, ale nejsou to jen geny! Nemám to teď lehké, přiznala Patrasová pro eXtra.cz

Dáda Patrasová: Nemám to teď lehké, přiznala
Zdroj: se souhlasem D. Patrasové, extra/Martin Procházka, koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
rozhovor

Herečka Dáda Patrasová (65) poslední dobou září, od svých fanoušků se jí dostává chvály nejen na její svěží vzhled, ale také štíhlou postavu, kterou si udržuje ve skvělé kondici. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jaký je klíč k jejím štíhlým křivkám, ale také uvedla, proč si o sobě v době, kdy byla sexsymbolem, nemyslela, že je kdoví jaká kráska.

Herečka Dáda Patrasová letos oslavila své pětašedesáté narozeniny a zdá se, že čas se na její postavě nepodepsal už od doby, kdy byla v Česku sexsymbolem. Nedávno se dokonce pochlubila i snímkem svého štíhlého těla v plavkách, kterým všem vyrazila dech. Pro eXtra.cz nyní prozradila, jak se udržuje stále vitální a ve formě.

"Já si myslím, že jsou za tím zejména geny od rodičů, ale také moje minulost, dělala jsem od dětství sportovní gymnastiku, ale také moje přítomnost, kdy to člověk nemá vůbec lehké," řekla s dodatkem, že se její proporce nikdy neměnily v závislosti na různých životních obdobích. "Ne, mně se to na postavě nepodepisuje, mám ji po mém tatínkovi, který byl vždy štíhlý, a nemám s tím vůbec žádný problém."

Pocit, že jsem ošklivé káčátko, bylo mé vnitřní tušení

V jednom z rozhovorů se Dáda svěřila, že si v 80. letech, kdy byla považovaná za sexsymbol, nepřipadala jako krásná žena. Tuhle myšlenku v sobě přitom měla už od dětství.

"To je takové vnitřní tušení od doby, kdy jsem byla malá a měla jsem pocit, že jsem takové ošklivé káčátko, což se mnou rostlo až do dospělosti," prozradila také s tím, že se na rozdíl od mnohých v hereckém světě s kritikou, která by směřovala na její povrchní nedokonalosti, nesetkala. "Nikdy jsem se s kritikou od režisérů nesetkala, ani nedostala. Člověk má zrcadlo, tak má svou sebereflexi," dodala.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy