Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Už zase ty Macurovy budky! Božský Jágr přirovnává na Facebooku výtvory líbeznického architekta k pekelným podmínkám v Soči. Co o něm ještě řekl?

Jarda Jágr snědl vtipnou kaši.
Zdroj: facebook.com, herminapress.cz

Hokejista Jaromír Jágr (41) dorazí do Soči až 10. února, ale už teď pravidelně sleduje dění kolem tolik diskutovaných olympijských her. Olympijská vesnička, která má být zázemím pro sportovce a média, se totiž už teď nechvalně proslavila po celém světě.

Přestože se podle pořadatelů jedná o nejdražší olympiádu v historii, je na místě tolik zpackaných věcí, že nad tím novináři a sportovci kroutí hlavami. Jágr, který má na místo dorazit přímo ze zámoří, si na svém facebookovém profilu zavtipkoval právě na účet olympijských staveb.

Nevím, co je na tom pravdy, ale slyšel jsem, že stavby v olympijské vesnici navrhoval a pomáhal stavět pan Zdeněk Macura (39). Dokonce si i prosadil koupelnu jen s jednou toaletou:), tak uvidíme! Snad nám to přinese štěstí! Ale podle mého to jsou jen drby:-),“ okomentoval fotografii líbeznického spasitele týraných žen a novodobého architekta, jehož boudičky zatím neobývá ani místní voříšek, ale zájemkyň už má prý Macura hodně.

Související články

Další články