Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Už zase? Stav Hany Krampolové se po návratu z Tuniska zhoršil. Leží na JIPu!

Zdroj: archiv - Hermina
+ Dalších 21 fotografií
problémy
Neužila si mimo nemocniční zařízení téměř ani týden a už zase leží na JIPu. Hana Krampolová (57), které se udělalo v Tunisku na soustředění Muže roku nevolno, byla hospitalizována v tamní nemocnici. Bohužel po příjezdu do Česka její problémy přetrvávají.

Manželka herce Jiřího Krampola (80) je už více v nemocnici než doma. Podle informací Blesku je Hanka opět hospitalizována na JIPce v nemocnici Na Františku. „Hanička je bohužel v Nemocnici Na Františku. Nejedla a její nechutenství trvá,“ řekl Krampol.

Už několik měsíců před odjezdem do Tuniska trpěla paní Krampolová nechutenstvím a nemohla do sebe dostat jediné sousto. Zato hodně kouřila a to se samozřejmě na jejím stavu neblaze podepsalo. Dovolená u moře měla pro Hanku znamenat vzpruhu. I když poslední dva dny se k vytouženému moři dostala, tři dny z pobytu strávila na soukromé klinice v tuniském Sousse, kde se jí udělalo lépe.

Na rady lékařů však dlouho nedbala a opět nejí, což pro už tak vyhublou a slabou Krampolovou znamená obrovský problém.

Související články

Další články