Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Už zase provokuje: Hříšná Dara ukázala vršek bez podprsenky! A stojí to za pohled

Dara opět provokuje…
+ Dalších 66 fotografií
Rozešla se s partnerem a dává své vnady na odiv. Řeč je o Daře Rolins (42), která má ve svém věku stále tělo bohyně. Tentokrát opět odhalila svůj vršek, který nezakrývala podprsenka, ale jen její ruce...

Jestli se někdo může pochlubit skvělou postavou, rozhodně musí být řeč o Daře. Ovšem nemá to zadarmo. Sama v minulosti přiznala, že své tělíčko trápí v posilovně a hodně si hlídá stravu. Zkrátka ví, že čas nezastaví, ale pokud chce vypadat pořád báječně, musí se hlídat.

Na Daře se nepodepsal ani rozchod s rapperem Rytmusem, s nímž si dali sbohem po dlouhých sedmi letech. Zkrátka už si neměli co říct. Jenže jen co světu oznámili, že už nejsou spolu, Dara začala na svém Instagramu publikovat snímky, které se řadí k hodně žhavým.

Jako by všem pánům chtěla dát najevo, že její tělíčko je volné. A to by bylo, aby se někdo dříve nebo později po jejím boku neobjevil. Stále je to pořádná samička. A co víc, hodně zkušená.

Mohlo by vás zajímat

Další články