Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Už zase není v kondici? Vypapaná Rihanna se proměnila ve žlutý přízrak

+ Dalších 38 fotografií
galerie
Kde se ukáže, tam vzbudí rozruch a zájem novinářů. Barbadoská kráska Rihanna (31) se naposledy ukázala na veřejnosti v dost extravagantním modelu, ve kterém by mohla z fleku navštívit pohřeb Dana Nekonečného (†52). Nešlo si nevšimnout, že zpěvačka viditelně přibrala. Rihanno, byly kanárkově žluté minišaty nutné?

Byla to pastva pro novináře. Rihanna byla vyfocena, jak odchází z Fenty Beauty Launch v restauraci Soho v Londýně v zářivě žlutých šatech. Riri vypadala úchvatně a ve vysokých podpatcích jí tu slušelo, ale nešlo si nevšimnout, že má nějaké to kilo navíc.

Kráska z Barbadosu se jako mnoho dalších slavných žen potýká s váhovými výkyvy. Zpěvačce se střídají období, kdy je k nakousnutí, s obdobími, kdy vypadá jako obtloustlá kosatka. Přestože jí sex-appeal neschází, i když má nějaké to kilo navíc, raději ji vídáme, když má vyrýsovaný pas a boky a připomíná tak sexy bohyni.

Zpěvačka často sklízí kritiku, pokud není v kondici, a to ji většinou vybičuje k tomu, že na sobě začne makat. Bohužel jí štíhlá postava nikdy dlouho nevydrží. Musíme přiznat, že na posledních fotkách ve žlutých šatech vypadala jako dobře rostlý kanárek.

Mohlo by vás zajímat

Další články