Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Už zase fotí zamilovaná selfíčka: Takhle prožívají Marie a Vladimír Růžičkovi obnovenou lásku!

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
konec krize
Tak tohle je láska ještě větší, než jakou může člověk spatřit v nějakém animovaném filmu... Marie Růžičková (30) a její manžel Vladimír se k sobě po krizi znovu vrátili a už zase dovádějí jako zamilovaní puberťáci. Jejich poslední výtvor je hodně úsměvný...

Mickey Mouse a Minnie už zase hoří láskou... Jenže nebylo tomu tak ještě před pár týdny. Marie i Vladimír prožili hlubokou krizi ve svém manželství, kdy se manželka hokejové legendy odstěhovala ze společného domu do centra města, kde si pronajala byt. Vypadalo to, že jejich manželství nepřežije.

Jak to ale bývá nejen v animovaných pohádkách, ale občas i v lidských osudech, zázraky se dějí. Nakonec mezi Vladimírem a jeho vyvolenou plamen lásky nevyhasl, ale naopak se pořádně rozhořel. A jak to vypadá, jeho plameny šlehají hodně vysoko. Manželé si spolu začali totiž opět dělat selfíčka, která působí hodně pubertálně. Ale to vůbec nikomu nevadí. Důležité totiž je, že jsou opět spolu a jejich dcera Lejla má mámu a tátu pohromadě Za to jí patří velký respekt!

Související články

Další články