Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Už žádný výstřih! Arichteva po StarDance čelila dotazům ohledně těhotenství

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
diskuze
Herečku Veroniku Arichtevu (33) jsme měli možnost vidět po roce na tanečním parketu. Pomohla dobré věci a zatančila ve speciálním díle StarDance pro Paraple. Již počtvrté tak soutěžící zatančili s vozíčkáři a letos poprvé si mohli na pomoc přivolat účastníky z minulých kol. Po skončení přenosu se na sociálních sítích rozpoutala vášnivá debata o tom, jestli není Veronika náhodou v jiném stavu. Tu množství dotazů rozlítilo natolik, že rázně vysvětlila, proč se jí drala ňadra ven z šatů a mnohým se tak mohlo zdát, že je těhotná.

Veronika v sobotu večer doplnila trojici ve složení Veronika Khek Kubařová, Dominik Vodička a vozíčkářka Petra. Za vystoupení tato čtyřka sklidila velký úspěch i u poroty.

Těhotenství?

Při tanci si ale nešlo nevšimnout, že se Veronika Arichteva pyšní o dost bujnějším poprsím, než jsme u ní byli zvyklí loni. Anebo to bylo nesprávným výběrem šatů? Veronice to samozřejmě slušelo jako vždy, jen si někteří diváci a posléze komentující na sociální síti neodpustili poznámku, zda Veronika nečeká miminko.

To se dotklo nejen herečky, ale i jejích kolegyň, které se jí na Instagramu zastaly. Dotazů na těhotenství totiž nebylo vůbec málo a především bezdětné ženy určitě pochopí, že tyto dotazy, navíc od cizích lidí, nejsou vůbec příjemné.

Kolegyně vědí své

"Co to je dopre za debilní trend se ptát jestli někdo je nebo neni těhotnej? Mám pochopení pro spoustu věcí, dokonce i pro míchání vína a sprajtu (!!!) ale tohle tvl...,"* napsala nevybíravě pod Veroničin příspěvek kamarádka a kolegyně z 3v1 Nikol Štíbrová (33).

Veroniky se zastala i Marie Doležalová, která v minulosti ve StarDance také soutěžila a na vlastní kůži si vyzkoušela, co je to za neuvěřitelnou dřinu. "Prosím vás, uvědomte si, že když vidíte člověka ve StarDance v pátém, šestém kole, tak to je člověk, kterej maká a my herečky jsme obecně dost líný...," spustila Maruška. Herečka na mateřské narážela na to, že je úplně normální přibrat po StarDance i 10 kilogramů.

Už žádný výstřih

To se zřejmě stalo i Veronice, která sama přiznala, že kolem 10 kilogramů od loňského roku, co zářila na parketě, přibrala. Také prozradila, že šaty zdědila po tanečnici Lence Návorkové, a proto jí nemusely tolik sedět. Herečka ale ve finále na celou situaci zareagovala s nadhledem a hned druhý den se "dala do hubnutí".

"Nevím proč, ale ráno jsem se vzbudila s pocitem, že jsem tlustá! Takže jsem konečně vybalila mixér a udělala si smoothiebowl," napsala sympatická herečka a dodala, že si ještě dlouho neobleče hluboký výstřih.

Související články

Další články