Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Už žádný výstřih! Arichteva po StarDance čelila dotazům ohledně těhotenství

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
diskuze
Herečku Veroniku Arichtevu (33) jsme měli možnost vidět po roce na tanečním parketu. Pomohla dobré věci a zatančila ve speciálním díle StarDance pro Paraple. Již počtvrté tak soutěžící zatančili s vozíčkáři a letos poprvé si mohli na pomoc přivolat účastníky z minulých kol. Po skončení přenosu se na sociálních sítích rozpoutala vášnivá debata o tom, jestli není Veronika náhodou v jiném stavu. Tu množství dotazů rozlítilo natolik, že rázně vysvětlila, proč se jí drala ňadra ven z šatů a mnohým se tak mohlo zdát, že je těhotná.

Veronika v sobotu večer doplnila trojici ve složení Veronika Khek Kubařová, Dominik Vodička a vozíčkářka Petra. Za vystoupení tato čtyřka sklidila velký úspěch i u poroty.

Těhotenství?

Při tanci si ale nešlo nevšimnout, že se Veronika Arichteva pyšní o dost bujnějším poprsím, než jsme u ní byli zvyklí loni. Anebo to bylo nesprávným výběrem šatů? Veronice to samozřejmě slušelo jako vždy, jen si někteří diváci a posléze komentující na sociální síti neodpustili poznámku, zda Veronika nečeká miminko.

To se dotklo nejen herečky, ale i jejích kolegyň, které se jí na Instagramu zastaly. Dotazů na těhotenství totiž nebylo vůbec málo a především bezdětné ženy určitě pochopí, že tyto dotazy, navíc od cizích lidí, nejsou vůbec příjemné.

Kolegyně vědí své

„Co to je dopr***e za debilní trend se ptát jestli někdo je nebo neni těhotnej? Mám pochopení pro spoustu věcí, dokonce i pro míchání vína a sprajtu (!!!) ale tohle tvl…,“ napsala nevybíravě pod Veroničin příspěvek kamarádka a kolegyně z 3v1 Nikol Štíbrová (33).

Veroniky se zastala i Marie Doležalová, která v minulosti ve StarDance také soutěžila a na vlastní kůži si vyzkoušela, co je to za neuvěřitelnou dřinu. „Prosím vás, uvědomte si, že když vidíte člověka ve StarDance v pátém, šestém kole, tak to je člověk, kterej maká a my herečky jsme obecně dost líný…,“ spustila Maruška. Herečka na mateřské narážela na to, že je úplně normální přibrat po StarDance i 10 kilogramů.

Už žádný výstřih

To se zřejmě stalo i Veronice, která sama přiznala, že kolem 10 kilogramů od loňského roku, co zářila na parketě, přibrala. Také prozradila, že šaty zdědila po tanečnici Lence Návorkové, a proto jí nemusely tolik sedět. Herečka ale ve finále na celou situaci zareagovala s nadhledem a hned druhý den se „dala do hubnutí“.

„Nevím proč, ale ráno jsem se vzbudila s pocitem, že jsem tlustá! Takže jsem konečně vybalila mixér a udělala si smoothiebowl,“ napsala sympatická herečka a dodala, že si ještě dlouho neobleče hluboký výstřih.

Související články

Další články