Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Už za pár chvil se dozví, zda shnije v pekle: Soud s Terezou H. je skoro u konce

+ Dalších 23 fotografií
Pašeračka Tereza
Tereza H. (22) čeká za zdmi pákistánské věznice na verdikt. V lednu minulého roku se na mezinárodním letišti v Láhauru snažila propašovat devět kilo heroinu v dvojitém dně kufru. Soudní stání jsou neustále odročována, ale podle zahraničních médií se soud už chýlí ke konci.

Pašeračka Tereza H. si musela myslet, že už se snad verdiktu nikdy nedočká. Soudní stání týkající se jejího případu byla odročena snad tisíckrát a Tereza tak musí žít v naprosté nejistotě a beznaději.

Pákistánský server Times of Islamabad napsal, že soud s Češkou, která se pokusila propašovat devět kilo heroinu skrze mezinárodní letiště, už se skutečně chýlí ke konci. Podle stejného zdroje by měl soud trvat už jen měsíc.

Mladá pašeračka měla svým způsobem i smůlu, jelikož přelíčení byla odročena i z takových důvodů jako kriketový turnaj, náboženská pouť soudce nebo stávka soudců.

Mohlo by vás zajímat

Další články