Miroslav Etzler snad vyhrál jenom proto, že ho všem bylo líto. Pravidelně dostává relativně klidné zpěváky s chraplákem, kteří se na pódiu nemusí moc pohybovat, nedej bože tancovat. Výjimkou byli Kissáci, kde to (ne)rozjel s kytarou. Přesto minulý týden vyhrál jako Leonard Cohen, a to hlavně kvůli tomu, že všechny dojal jako stárnoucí muž.

Ivana Jirešová předváděla dlouhodobě tragické výkony a diváky vůbec neoslovila. Vlastně jí většina lidí výhru ani nepřála, hlavně že jsou peníze na charitu.

Kdo je ale nespravedlivě opomíjen, je Honza Cina. Hlavně v epizodě, kde zpíval Naďu Urbánkovou a píseň Závidím. Výhru mu vyfoukla Marta Jandová (42), která svých pět bodů tenkrát nedala jemu, jasnému vítězi, ale Miroslavu Etzlerovi, který byl na dně tabulky.

Fanoušci se bouří, protože Honza Cina je překvapením série a velký talent. Všechna jeho vystoupení jsou na jedničku a opravdu do toho dává všechno. Můžeme jenom doufat, že příští týden už konečně vyhraje. Výherci se totiž každý týden spravedlivě střídají. (Kromě Marty Jandové, která se stala vítězkou už 2×).

Honza si výhru zaslouží víc než kdokoliv jiný a uvidíme, jestli příští týden jako Justin Timberlake se singlem Mirrors uspěje.