Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Už víme, proč si říká 50 Cent! Hiphopová superstar dostala obří pokutu a vyhlásila bankrot!

Poslední loučení.
+ Další 2 fotografie
Majetek hiphopové hvězdy se odhaduje na v přepočtu až 1,2 miliardy českých korun. Jenže výše dluhů se odhaduje na úplně stejnou částku, takže když teď dostal pořádně mastnou pokutu od soudu, tak mu nezbylo nic jiného než vyhlásit bankrot.

Představa zaplacení pokuty v přepočtu 122 milionů korun by asi většinu z nás na místě zabila. Je proto dobré slyšet, že taková částka zabolí i jednu z největších hvězd světové hiphopové scény.

Rapper, jehož pravé jméno je Curtis James Jackson III. (40), ji má zaplatit, protože v roce 2009 zveřejnil erotické video Lavonie Leviston. 50 Cent sice tvrdí, že mu to tehdejší přítel zostuzené ženy povolil, ale ten si na nic podobného nevzpomíná. Dívka byla navíc naprosto zhrozena a celou záležitost dala okamžitě k soudu.

Zpráva je o to překvapivější, že americký rapper je považován ze jednoho z nejbohatších hudebníků na světě. Úspěch zaznamenal především s firmou VitaminWater, kterou prodal firmě Coca-Cola za v přepočtu 2,5 miliardy korun.

50 Cent, který v minulosti získal i cenu Grammy, je tak v pořádných problémech. Na Instagramu dokonce zveřejnil fotku vedle údajně nového vozu. A vážně to není nadupané SUV, jak byste čekali.

Mohlo by vás zajímat

Další články