Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Už vám neuteče: Jak svést muže snů podle zvěrokruhu!

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Jste právě single a seznamujete se s novými muži? Pokud ano, určitě jste přemýšlela nad tím, jak svůj vyvolený objev dostat do svých spárů a do postele. Pokud trochu tápete v tom, jak na něj zapůsobit, máme pro vás několik tipů, jak na které znamení. Zaručeně uspějete!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Hrajte si s ním jako kočka s myší. Nikdy nesmí mít navrch a prokouknout vás! Musíte předstírat, že ho vlastně vůbec nechcete. Nemá rád ženy, co mu vypisují každičkou minutu, miluje nezávislost! Nebuďte dotěrná, jinak se mu ihned zhnusíte. Nezávislé a silné ženy, to je něco pro Berana!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Naprostý opak je to třeba u Býka. Ten se tetelí blahem, když si může dokázat své silné mužské ego. Vy jste ta slabá, on silný. Na to se musíte naladit, pokud tohoto frajera budete chtít. Jeho erotogenní zóna je převážně na krku. Zkuste se ho dotknout a uvidíte, jak hned zjihne. Musíte na to fikaně.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Pokud chcete získat blížence, musíte být zaručeně originální. Nemá ráda šeď a nudu. Také miluje sex, takže v tomto ohledu to bude naprosto jednoduché. Stačí vysílat jasné signály, kraťoučkou sukni k tomu a bude hned váš! Dejte si však pozor, za týden může být zase někoho jiného.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Nepočítejte s tím, že Rak udělá první krok. Budete muset vy! Na to je až moc romantický a nesmělý, ženy ho občas i děsí. Neměla byste tlačit na pilu, jinak vám hned uteče. Udělá mu dobře, když si s ním budete povídat dlouhé hodiny. Žádné sexuální narážky na začátku raději ani nezkoušejte. Bude si myslet, že ho chcete znásilnit.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Miluje, když ho někdo obdivuje a chválí. Pořád. Takže váš úkol je naprosto jasný! Chválit, chválit a chválit.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Muž ve znamení Panny si se ženami dává velmi na čas. Je totiž hodně kritický a nemá žádné iluze, proto se ho nesnažte ničím oklamat. Buďte přirozená a svá. Musíte se chovat jako Popelka, být hodná a obětavá. Především trpělivá. S tímto mužem to nebude vůbec lehké.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Měla byste být lehce bezradná a tupá žena, abyste si získala srdce tohoto týpka. Dělá mu neskutečnou radost, když má navrch. Považuje to za důkaz, že k němu máte určitou náklonost, když mu dokážete, jak je chytrý.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír je doslova nabitý energií a sexem. Miluje předehry, takže pokud ho budete chtít svést, nechoďte hned na věc. Pomalé zahřívání ho rozpálí jako lávu. Takže, milé dámy, musíte ho pěkně rozpálit. Zkuste třeba zaručené dvojsmysly.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Měla byste být neustále upravená a sexy. Muž ve Střelci také miluje jídlo, takže pokud ho pozvete na nějaký dobrý dlabanec, zaručeně si u něj šplhnete. Tímto směrem musíte jít. Láska prochází žaludkem.

KOZOROH (22.12. – 19.1.) Nebude ho zajímat jen intimita s vámi. Porozumění pro něj má úplně stejný význam jako sexualita. Nebude sice na první pohled vypadat, že ho to baví, ale opak je pravdou. Nerad dává najevo své emoce.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Nechte ho poletovat v oblacích. Není to žádný realista a pokud ho budete chtít dostat dolů, nesbalíte jej. Musíte hezky vyskočit na obláček a houpat se s ním ve vlnách.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Pokud chcete získat srdce kapříka, měla byste si uvědomit jedno. Je to romantik. Takže žádné vulgarismy a nevhodné vtipkování. Raději se jděte projít nočním městem a mlčte. Tak si opravdu získáte jeho lásku a náklonnost.

Související články

Další články