Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Už v pondělí se vrací Ulice: Bude svatba! Víme, co všechno hrdiny seriálu čeká!

Co čeká hrdiny seriálu Ulice?
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Po letní pauze se vrací nekonečný seriál Ulice. Už od pondělí se znovu budete vídat s oblíbenými hrdiny, kteří toho v následujících měsících zažijí opravdu mnoho. Víme, co všechno je čeká!
  • Svatba Terezy a Davida

Tereza s Davidem se nemohou dočkat svatby, která se kvapem blíží. Do toho je čekají trable s rodiči, pro které je obtížné najít si k sobě cestu. Rozdílné povahy jsou v tomto případě nepřekonatelnou překážkou. Veselka se navíc náhle ocitne v ohrožení, Tereza bude mít co dělat, aby si Davida vůbec vzala.

  • Rozvod Liškových

Liškovi hodlají manželství definitivně hodit za hlavu a soustředí se na své nové partnery. Jenže Bedřich to se svou láskou nebude mít takové, jak si představoval. Jindra se totiž nebude moct smířit s tím, že Bedřich miluje především svou dceru. Anča prožívá idylickou lásku s Petrem, ale zároveň stále nemá pokoj od Miloše. S pouhou platonickou láskou se spokojit nehodlá, čehož si všimne i jeho manželka Eva.

  • Zásnuby u Nyklových i šílené podrazy

Požádat Vendulu o ruku se odhodlá Pavel, do plánování se jim však začnou míchat babičky. Lumír bude stát tak trochu bokem, protože se věnuje zejména předvolební kampani. Chce se konečně zbavit Mastného, kterého nemůže vystát kvůli Světlaně. Z jeho strany přijdou podrazy, Lumír se ale jen tak nedá.

U Marečkových půjde o život

Na samotné dnu skončil Luboš, nikomu o svých trablech ale neřekl. Místo toho se radši pomalu začíná rodiny stranit a začíná pro něj boj o přežití. Po jeho zmizení se Mára a Věrka pustí do pátrání, zapojí se i Karla a je povolána policie. Půjde doslova o boj s časem.

  • Třináctá komnata Vlastimila Peška: Sestra Marie!

Před létem Peškovi odletěla vnučka Adriana do Austrálie, parťáka ale našel v Evženovi. Do života se mu vrátí i sestra Marie, s níž má ale hodně vyhrocené a komplikované vztahy. Může za to dávná křivda, po kterých zpřetrhali vazby. Dokáží se s minulostí společně vyrovnat?

  • Krize v manželství Maléřových

Dvě práce, kapela a čím dál víc emancipovaná Veronika. Už tak nemá na Martina tolik času, navíc se kolem ní začne motat muž, pro kterého začne mít slabost. Martin ji ale respektuje a o domácnost a rodinu se začíná víc starat on. Osamění začne léčit vysedáváním v hospodě, kde mu neunikne opakovaná šikana Šárky. A tak se do sporu vloží.

Mohlo by vás zajímat

Další články