Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Už v pátek přijde taneční Ježíšek! Fede Le Grand vám naservíruje pořádnou music nadílku na Magnetic!

Již tento pátek vánoční party life!
Zdroj: Pavel Klapper

Stop disko trysko! Stop ohraným českým céčkovým hvězdičkám! My chceme party kotel! Obrážíte stále dokola ty samé české ušmudlané kluby a říkáte si, že by to chtělo konečně něco pořádného?

Co takhle klub pro 10 000 partypeople a pořádný bordel s největšími světovými music star? Pořád nuda? A co takhle nejmodernější zvuková a světelná technika, kterou jste mohli slyšet a vidět např. při zahájení posledních Olympijských her, obří LED obrazovky na speciálních konstrukcích a výkonná CO2 děla, která vám vyženou tyhle domácí klubové stereotypy z hlavy? To je jen pár základních ingrediencí, ze kterých vaří organizátoři MAGNETIC Festivalu!

Právě 19. prosince se přemění výstavištní hala PVA Expo v Letňanech v gigantický taneční klub, který nemá ve střední Evropě konkurenci. A o tom, že nejvyšší standard nezůstává jen u technického vybavení haly, svědčí i prosincový výčet jmen dýdžejů. Rozpoutat desetihodinovou show přijedou např. italští bouřliváci VINAI, geniální producentská dua Bassjackers a Firebeatz a samozřejmě headliner festivalu Fedde Le Grand, který doveze do Prahy spoustu hudebních novinek.

Související články

Další články