Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Už to není ta 16letá kočička: Princezna ze mlejna zestárla a na svého vyvoleného stále čeká!

Už to není ta 16letá kočička: Princezna ze mlejna zestárla a na svého vyvoleného stále čeká!
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 8 fotografií
Neštěstí v lásce
Krásnou pohádku Princezna ze mlejna natočil režisér Zdeněk Troška už před 24 lety. Tehdy do hlavní role Elišky, kterou musel hrát někdo krásný, obsadil teprve šestnáctiletou Andreu Černou. Bylo to pro ni jen nakouknutí do televizního světa, herečka zůstala věrná divadlu. Už má po čtyřicítce, dceru mlynáře byste v ní hledali jen stěží, ale stala se z ní elegantní dáma!

Milou pohádku Princezna ze mlejna viděl snad úplně každý. Čas ale neúprosně běží, a tak si je představitelka krásné Elišky, po které zahoří touhou vodník i čert, čím dál tím méně podobná. Nemládneme nikdo a ani Andrea Černá (41) není výjimkou.

Okouzlující dceru mlynáře byste v ní hledali už marně, ale to neznamená, že neumí Černá stále rozdávat půvaby. Jenom zkrátka jiným způsobem. Přestože herečka nikdy televiznímu hraní nepropadla a vášnivě se věnuje především divadlu, nedávno zazářila například v Ordinaci v růžové zahradě. Střihla si tam roli zdravotní sestřičky v dětské ordinaci.

Černá se nikdy nevdala ani neměla děti, žije sama v Plzni. Divadelní prkna jsou jí v životě vším. Přesto stále vyhlíží svého prince na bílém koni, zatím však bohužel viděla jen toho ze Tří oříšků pro Popelku

Když si zahrála Elišku, bylo jí pouhopouhých šestnáct let. Na natáčení dodnes vzpomíná s úsměvem. I ve čtyřiceti letech vypadá stále skvěle, jen už to není ta kočička ze mlejna. Co myslíte, poznali byste v ní ještě Elišku, nebo jsou ty časy nenávratně pryč?

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy