Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Už to není malá holka: Dcera Kateřiny Brožové pořádně vyrostla a je z ní sexy kočička!

Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Je to už dlouhá doba, co Kateřina Brožová (49) naposledy vyvedla svou dceru do společnosti. Už před lety si posteskla, že Kačenku (16) šoubyznys ani trochu neláká. Ve šlépějích maminky téměř určitě nepůjde, láká ji spíš sportování. To ale neznamená, že by byla ošklivka. Právě naopak, z malé holčičky se vyloupla sexy kočka!

Modelka z ní nebude, prohlašovala před lety Kateřina Brožová o své dceři. Jenže se šeredně mýlila. Přestože šestnáctiletou Kačenku svět lesklých časopisů neláká, z fleku by se na módní mola mohla vypravit.

To se ale zřejmě v nejbližší době nestane. Ohromnou zálibu našla Kačenka v koních, kterým věnuje téměř všechny volné chvíle. Sportování u ní má přednost před čímkoliv.

„Vedou koně, sportuje, skáče parkur závodně, chystáme se i na výjezdy do zahraničí. To ji pohltilo hodně, tomu se musí pořádně věnovat,“ prozradila Brožová super.cz. Své dceři fandí, i když by ji ráda viděla i na filmovém plátně nebo alespoň televizní obrazovce.

Z Kačenky, kterou má Brožová se Zdeňkem Tomanem, vyrostla vážně nádherná dívka. A je jisté, že její krása teď bude už jenom kvést. Zatím je bez přítele, ale při pohledu na její fotky není pochyb o tom, že se nějaký nápadník co nevidět objeví.

Související články

Další články