Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Už to nejde zastavit: Po Kylie je těhotná další z rodu Kardashianových!

To se nám to rozrůstá…
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Klan Kardashian/Jenner se nezadržitelně rozrůstá. I když mají sestry společnou reality show, tak všechny bojují o své fanoušky a touží být v centru pozornosti. Teď to budou mít dvě z nich velmi náročné.

Jako první potvrdila svoje těhotenství nejmladší Kylie Jenner (20). Ta má termín v únoru a otcem je rapper Travis Scott. Kylie zná svého přítele teprve od dubna, takže na to šli celkem hopem. I když je Kylie mladá, má s dětmi zkušenosti. Několikrát se starala o prcky svých starších sester, a když chodila s rapperem Tygou, tak často hlídala jeho malého syna. Více ZDE.

Mladé Kylie se bude hodit, že má momentálně svou vlastní show. Jenže tu má i její další těhotná sestra. A tou je Khloé Kardashian! Ta byla dlouho rodinným otloukánkem. Místo hubnutí pořád chodila na liposukce, obličej měla napíchaný botoxem a nikoho moc nezajímala. Pak šla ale tvrdě do sebe, ve svém pořadu pomáhala ženám s proměnami a našla svou lásku.

Tou je hráč NBA Tristan Thompson. Tomu se sice narodilo dítě loni v prosinci a má ho se svou expřítelkyní, ale brzy začal pracovat na novém s Khloé. Prý si přál mít dohromady tak 5 – 6 dětí, což v plodné rodině Kardashianových určitě nebude takový problém!

„Khloé nechtěla tu zprávu vykřičet hned do světa a dlouho to zůstalo jenom v rodině. Teď už je ale ve fázi, kdy to nelze úplně utajit a ona nechce lhát lidem kolem sebe,“ řekl zdroj časopisu People o těhotenství americké celebrity.

Teď už bude těžké udržet s Kardashiankami krok!

Související články

Další články