Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Už se vám něco podobného stalo? Neuvěříte, co pilot objednal všem sto šedesáti pasažérům

Pilot si prostě řekl, že udělá cestujícím radost. (Ilustrační foto)

Americké aerolinky Frontier jsou nízkonákladová společnost, která lítá jen na území USA. Jak už to u nízkonákladovek bývá, k jídlu během letu zadarmo nedostanete vůbec nic. Což je občas problém.

Třeba teď, když jedno z letadel uvízlo na letišti v Cheyenne. Kvůli nepříznivému počasí, "které panovalo v Denveru, zůstalo letadlo stát na ranveji přes dvě hodiny. Pilot, kterému už nějakou dobu kručelo v břiše, se rozhodl, že si objedná pizzu. A zbytku cestujících také.

A tak pilot zavolal do pizzerie Domino’s v Cheyenne ve Wyomingu a požadoval občerstvení pro sebe a sto šedesát cestujících. Médiím to potvrdil manažer podniku Andy Ritchie.

„Přinesli jsme je až k odbavovací přepážce na letišti a oni eskortovali našeho řidiče k letadlu, kde předali 35 pizz přímo stevardům,“ tvrdil Ritchie.

Pilot doslova zahlásil do éteru: „Dámy a pánové, Frontier Airlines jsou známy jako jedny z nejlevějších aerolinek v Spojených státech, ale váš kapitán laciný není. Objednal jsem pizzu pro celé letadlo.“

No, co si budeme povídat, 35 pizz pro 160 cestujících, to je spíš jen taková provokace chuťových pohárků.

Mohlo by vás zajímat

Další články