Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Už se nehrabe ve vlasech: Kirschner se změnila a z nenáviděné je zbožňovanou

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 46 fotografií
The Voice 2019
Dlouhé týdny byla Jana Kirschner (40) snad nejnenáviděnější osobou v Česku a na Slovensku. Divákům na koučce ze show The Voice vadilo všelicos. Nejvíc to schytávala za hrabání ve vlasech. Slovenská zpěvačka na svém vystupování v televizi zapracovala a lidé ji vzali na milost. Teď ji mají dokonce rádi!

Jana Kirschner (40) zvládla něco, co se u nás povede málokomu. Zpěvačka se vymanila ze škatulky afektované nány a diváci The Voice Česko Slovensko 2019 ji vzali na milost.

Brunetka si uvědomila svoje nedostatky a začala na nich makat. „Máte pravdu, vlasy si přehrabuji opravdu často, není to úplně šťastné, ale patří to ke mně,“ svěřila se před měsícem slovenskému webu pluska.sk. A v dalších dílech už si na hlavu nesahá, neudělala to ani v prvním sobotním přímém přenosu.

To diváky, kteří o Kirschner prohlašovali třeba i to, že vypadá jako zfetovaná, obměkčilo. Z nenáviděné se stala mnohými až zbožňovanou!

„Nakonec se z ní vyklubala milá holka. Nechápu ty, kteří do Jany mají potřebu pořád kopat. Fakt si tu kritiku vzala k srdci,“ napsala jedna z divaček. A není zdaleka sama, kdo si to myslí. Držíme zpěvačce palce, aby to tak už zůstalo.

Související články

Další články