Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Už se jí žije lépe! Charlotte Štiková při svých 160 centimetrech dál hubne… Kolik už má dole?

Jde na konkurz do muzikálu.
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Dalších 45 fotografií
Charlotte Štiková (22) se přibližně před měsícem pustila do hubnutí a zdá se, že má pevnější vůli, než mnozí doufali. Hvězda reality show Štiky už v minulém týdnu dokázala podle informací eXtra.cz sundat ze svého těla dva kilogramy váhy, teď přidala další. Kolik má už dole?

Na otázku ohledně hubnutí redakci eXtra.cz odpověděla matka Charlotty Monika, která svou dceru podporuje. „No, už má dole asi pět kilogramů. Jde to pomalu, ale jde to. Bojí se totiž, že by se mohla kila vrátit, tak hubne pomalu,“ svěřila nám pyšně Monika Štiková.

Charlottě se tak nejen muselo ulevit. Při jejích 160 centimetrech totiž vážila 94 kilogramů a teď se konečně dostala o kus dál. „Je to velká holka a jestli to vydrží, je jen na ní, ale snad to zvládne,“ dodala nejstarší Štiková.

Nechme se tedy překvapit, jestli to Charlotte vydrží. Pokud ano, jistě se z ní stane opět krásná dívka s parádní postavou.

Související články

Další články