Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Už nikdy v prádle? Miss Králová porušila slib a zase ukázala svoje obří pětky!

Lucie Králová opět ukázala svůj obdařený hrudník.
Zdroj: herminapress.cz

Modelka a misska Lucie Králová (31) kdysi prohlásila, že už ji ve spodním prádle nikdy neuvidíme. Všichni, kteří už se rozloučili s pohledem na její obrovské vnady, teď ale mohou jásat, protože Lucie udělala výjimku a opět se prošla po mole ve spodním prádle. A pěkně rajcovním.

Králová totiž přijala nabídku v rámci charitativní akce Krása pomáhá, která se konala v Ústí nad Labem. Na mole se po dlouhé době ukázala ve spodním prádle a samozřejmě na sebe strhla veškerou pozornost. „Prádlo a plavky už předvádět nechci. Tím nechci říct, že mám o sobě špatné mínění, ale když jdete vedle dvacetiletých modelek, tak by měl být člověk trochu soudný,“ řekla Králová, která kvůli charitě udělala výjimku.

Missku doprovodil její partner Jiří Šlégr (41) se svou dcerou Jessikou (14). Všichni vypadali jako spokojená rodinka, kterou vztahy s Jirkovou exmanželkou Kateřinou (41) vůbec nenarušují. Podle ní měla v minulosti Lucie nařknout Jessiku z toho, že nemá proporce na to dělat modeling.

Související články

Další články