Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Už neví, jak zaujmout: A.N.D.U.L.A se ukázala v masce. Vypadala jako strážce hrobky!

Některé snímky by si A.N.D.U.L.A měla nechat pro sebe.
+ Dalších 16 fotografií
A.N.D.U.L.A (28), o které se neví, co vlastně pořádně dělá, se zvěčnila v jakési peelingové masce, což ale neměla dělat, jelikož nebyl snad nikdo, kdo by se jí nelekl. Blogerka se na sebe snaží zoufale upoutat pozornost, ale bohužel to někdy ne úplně vyjde. Tohle si mohla nechat pro sebe.

Instagramová A.N.D.U.L.A, vlastním jménem Aneta Chovanová, chce zaujmout, jak se dá, a tak se rozhodla, že se vyfotí v masce, ve které vypadá jako zasypaná hlínou. Zřejmě cítí, že její sláva upadá, a je odhodlaná to zvrátit. Aby fotografii dodala nádech erotičnosti, neopomněla si do pusy strčit nanuk.

V minulosti se proslavila tím, že na svém Instagramu avizovala, jak honosnou svatbu bude mít. Ta se sice uskutečnila, ale manželství se zanedlouho rozpadlo. Aneta se pak úplně náhodou dala dohromady s jiným fešákem. Pokud pro něj chce zůstat atraktivní, měla by se přestat takhle veřejně ukazovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články