Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Už netančí po nocích v těsných kalhotách: John Travolta stárne jako elegán

Jako mladý herec hodně tančil.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Pryč jsou navždy časy, kdy se lamač dívčích srdcí John Travolta svíjel v rytmu diska na tanečním parketě! Dnes byste sotva poznali v prošedivělém pánovi mládence, který to uměl pořádně rozjet. Jak moc se změnil vlasatý John po Horečce sobotní noci?

Od natáčení energického filmu Horečka sobotní noci, kdy herec John Travolta tančil i několik hodin na tanečním parketě, uběhlo neskutečných 41 let! Za tu dobu se toho hodně změnilo a je vidět, že zub času se podepsal i na charismatickém hollywoodském her­ci.

Dnes již dávno netančí jako zamlada a jeho bujná kštice je také minulostí. Z amerického herce se od té doby stal pán v letech, ale i přesto je vidět, že stárne s noblesou. Ani prošedivělé vlasy mu neubírají na popularitě, protože stále překypuje svým věhlasným charismatem.

Připomeňme si však doby, kdy jako mladý v květinové košili a obtažených kalhotách do zvonu dokázal lámat ženská srdce i přes televizní obrazovku. Na to, aby se herec udržoval ve formě, denně běhal několik kilometrů. Nyní už to tak není a raději si vyjde na klidnou procházku se svou rodinou.

Nutno říci, že před několika lety vypadal herec poněkud sešle. Měl celkem pupek a vlasy měl hodně prořídlé. Nejspíš se na něm podepsala tragická smrt jeho syna v roce 2009. Je však vidět, že se se strašným osudem již vypořádal a zase vypadá k světu. John Travolta prostě umí stárnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články