Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Už to není ta 16letá kočička: Princezna ze mlejna zestárla, půvaby ale umí rozdávat pořád!

Jak se změnila představitelka okouzlující Elišky ze mlejna?
Zdroj: Profimedia.cz/www.csfd.cz
+ Další 4 fotografie
Je tomu už 23 let, co režisér Zdeněk Troška natočil krásnou pohádku Princezna ze mlejna. Do hlavní role Elišky obsadil tehdy teprve šestnáctiletou Andreu Černou. Do otevřených dveří do televizního světa jen nakoukla a zůstala raději u divadla. Dnes je jí čtyřicet a nádhernou dceru mlynáře byste v ní hledali jen těžko.

Milou pohádku Princezna ze mlejna viděl snad úplně každý. Čas ale neúprosně běží, a tak si je představitelka krásné Elišky, po které zahoří touhou vodník i čert, čím dál tím méně podobná. Nemládneme nikdo a ani Andrea Černá (40) není výjimkou.

Okouzlující dceru mlynáře byste v ní hledali už marně, ale to neznamená, že neumí Černá stále rozdávat půvaby. Jenom zkrátka jiným způsobem. Přestože herečka nikdy televiznímu hraní nepropadla a vášnivě se věnuje především divadlu, nedávno zazářila například v Ordinaci v růžové zahradě. Střihla si tam roli zdravotní sestřičky v dětské ordinaci.

Černá se prý nikdy nevdala ani neměla děti. Divadelní prkna jsou jí v životě vším. Když si zahrála Elišku, bylo jí pouhopouhých šestnáct let. Na natáčení dodnes vzpomíná s úsměvem. I ve čtyřiceti letech vypadá stále skvěle, jen už to není ta kočička ze mlejna. Co myslíte, poznali byste v ní ještě Elišku, nebo jsou ty časy nenávratně pryč?

Související články

Další články