Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Už není sama! Petra Kvitová si našla pohledného přítele, je jím bývalá tenisová hvězda

Petra Kvitová a její kouč a zároveň přítel Jiří Vaněk.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Nový pár

Úspěšná česká tenistka Petra Kvitová (31) už není sama. V rozhovoru pro deník Blesk prozradila, že se dala dohromady se svým koučem Jiřím Vaňkem (43). Ten svou svěřenkyni trénuje od roku 2016 a zpočátku byl jejich vztah čistě na kamarádské a pracovní bázi.

Spekulace o tom, jestli spolu náhodou tenistka Petra Kvitová a její trenér a bývalý profesionální tenista Jiří Vaněk neprožívají románek, visí ve vzduchu už delší dobu. Loni v červnu byl totiž zachycen fotografy z Blesku, jak přespává v bytě své svěřenkyně. Tou dobou měl zažívat zvlášť těžké období. Po osmnácti letech se rozváděl se svou ženou Markétou, s níž má dva dospívající syny.

„Není tajemstvím, že Petra Kvitová poskytla trenéru Vaňkovi v jeho složité životní situaci azyl, aby v jejím prostorném apartmá v části pro hosty několikrát přespal. Byla to však jen mimořádná výpomoc v době, kdy v jeho bytě probíhají stavební úpravy a kdy vzhledem k pandemii koronaviru bylo prakticky vyloučené sehnat náhradní bydlení,” pronesl tehdy mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal a dodal, že oba spolu pracují pouze na profesionální rovině coby hráčka a trenér.

Už nemusejí nic skrývat

Nyní se však ukázalo, že ti dva spolu doopravdy žijí. Kvitová to prozradila v rozhovoru pro deník Blesk, který poskytla minulý týden. Na otázku, jestli je stále sama odpověděla, že ne a na dotaz, o koho se tedy jedná odvětila, že o jejího trenéra Jiřího Vaňka. 

Tenistka však stále říká, že ještě před rokem byl jejich vztah čistě na kamarádské a pracovní bázi. „Někdy se to tak prostě vyvine. Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár,“ dodala. Že spolu chtějí být si oba dva uvědomili v květnu, když byli na turnaji v Římě. 

Související články

Další články