Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Už nemůžu dál: Mladík (†20) neunesl rozchod, před smrtí zanechal DOJEMNÝ VZKAZ

Zdroj: Facebook
sebevražda
Kieran Lister (†20) byl zdevastován rozchodem po dvouletém vztahu. Jeho přítelkyně ho opustila a on se rozhodl, že na tomto světě bez ní nechce žít. Na Facebooku nechal srdceryvný vzkaz, ve kterém popsal svůj psychický stav a bývalé přítelkyni v něm sdělil, kde najde dárky, které pro ni měl k Vánocům. Tento příspěvek se po jeho sebevraždě stal virálním.

Kieran ve svém příspěvku popsal, že nechce žít bez lásky své bývalé přítelkyně. Dodal, že to, co se stane, rozhodně není její vina a sdělil, že veškerý jeho majetek teď patří jí. Po napsání vzkazu spáchal sebevraždu a jeho příspěvek koluje internetem.

Mladík byl z rozchodu s bývalou přítelkyní zdrcený. "Už nemůžu. Teď, když jsme od sebe, mám pocit, že bez její lásky už nemohu dál žít. Přítelkyně, s níž jsem byl dva roky (pro někoho krátký čas), se rozhodla, že už nejsme dobrými partnery jeden pro druhého a rozešla se se mnou. Byla a stále je pro mě vším. Nemyslím si, že to někdy překonám. Nechci čekat na lepší časy, protože ona byla jediná osoba, která mě dělala skutečně šťastným," popsal své pocity zdrcený Kieran.

Svou bývalou přítelkyni chtěl zároveň ochránit před nenávistí svých blízkých. "Chci hlavně říct, že to není její chyba. Zkrátka jsme jeden pro druhého nebyli stvořeni. Ve vztahu jsem udělal spoustu chyb, které ji k rozchodu mohly přivést. Od prvního dne až do toho posledního, měl jsem se o ni starat stejně, jako v časech, kdy jsme byli šťastní," přiznal mladík svou chybu.

Ve vzkazu už pak přímo potvrdil, že chce spáchat sebevraždu. "Vím, že se můžu zdát sobecký, když mám milující rodinu, psa Snoopa, moje ještěrky a mou princeznu. Chci ale, abyste si přečetli a vyslechli má poslední přání. Byl bych rád, kdyby se někdo postaral o mého psa Snoopa. Střežil mě v těch nejhorších časech a věřím, že to samé udělá pro toho, kdo se ho teď ujme. Byt a auto v mém vlastnictví nyní patří mé bývalé přítelkyni. Použij můj účet, abys zaplatila výdaje a prodej mé oblečení, abys měla dost peněz. Až se budeš chtít z bytu odstěhovat, vezmi s sebou fotku, která visí na zdi. Prodej všechno, co mi patřilo a mohlo by mít nějakou hodnotu. Dárky, které jsem ti koupil, jsou v podkroví. Vezmi si je a udělej si hezké Vánoce,“," napsal v příspěvku své ex.

Na konec připsal vzkaz i pro svou rodinu "Chci, aby si tohle přečetla moje rodina a přátelé. Všechny vás mám moc rád a musíte vědět, že mi na vás záleží. Nesnažte se mě zachránit, tohle je to, co chci," napsal Kieran.

Na Kieranův příspěvek zareagovalo přes 20 tisíc lidí a 11 a půl tisíce příspěvek sdílelo. Lidé v komentářích vyjadřují svou soustrast rodině a otevřeně přiznávají, že jim Kieranův vzkaz zlomil srdce a vehnal slzy do očí.

Související články

Další články