Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Už nemohla mlčet: Selena Gomez bez zábran řekla, JAKÝM PEKLEM si prošla!

Zdroj: Profimedia/Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Drsná zpověď
Kdyby se Selena Gomez (26) propadla do pekla, musela by se jim tam vysmát. Útrapy, jimiž si v minulých měsících procházela, byly totiž o poznání horší. Nevyléčitelně nemocná zpěvačka zažila zradu, ponížení a především nepředstavitelnou bolest na duši. Proto skončila za branami psychiatrické léčebny, z níž jí propustili až koncem loňského roku. Chtělo to hodně přemlouvání, ale nakonec se ze všeho vypsala v až dojemné zpovědi.

Není snad nikdo, kdo by toho vloni zakusil víc než Selena Gomez (26). Ať už to byla kudla do zad od Justina Biebera (24), který ji chladně odkopl a oženil se s modelkou Hailey Baldwin (22), zhoršující se lupus nebo svěrací kazajka a blázinec, zpěvačce osud zasadil vskutku kruté rány.

Po čtvrt roce konečně Selena prolomila hradbu mlčení a vrátila se na sociální sítě. A na Instagramu z plna hrdla řekla, co v uplynulých měsících prožívala. Prý se z ní stala žena lepší a silnější!

"Je to nějaký ten pátek, co jsem vám naposledy něco řekla. Chtěla bych všem popřát šťastný nový rok a poděkovat za všechnu lásku a podporu. Minulý rok byl v každém případě rokem sebereflexe, velkých výzev a růstu. Pokaždé jsou to právě výzvy, které ukáží, kdo vlastně jste a co všechno jste schopni překonat. Věřte mi, není to jednoduché, ale jsem hrdá na to, kým se stávám a těším se na rok, který mám před sebou," vypsala se Selena ze všech příkoří.

"Strašně se na rok 2019 těším. Nemůžu se dočkat, až vám ukážu všechno, co pro vás chystám," dodala odhodlaně zpěvačka.

Je až obdivuhodné, že se Selena nenechává osudem zmítat. Místo toho se železnou vůlí proti všem příkořím bojuje. Držíme palce, aby jí odhodlání vydrželo, a přejeme v tomto roce méně Justina Biebera a více štěstí!

Související články

Další články