Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Už nemohla mlčet! Co Helenu Vondráčkovou trápí na rozvodu neteře Lucie?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 31 fotografií
prasynovci
Ačkoliv se rodiny Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (36) snaží držet od jejich rozvodu co největší odstup, jsou věci, ke kterým se prostě vyjádřit musí. K celé události se úplně poprvé vyjádřila Luciina teta Helena Vondráčková (71), kterou trápí především jedna věc.

Helena Vondráčková, na jejímž kontě jsou takové hity jako Sladké mámení či Dlouhá noc, se poprvé od oznámení rozchodu Lucie VondráčkovéTomášem Plekancem k celé záležitosti vyjádřila. Zpěvačka myslí především na syny své neteře.

Její vyjádření k rozvodu jako takovému nebylo nikterak obsáhlé, zpěvačka už po letech v showbyznysu ví, o čem se sluší mluvit a o čem naopak ne. „Vůbec se k tomu nevyjadřuji, protože nechci nikomu z nich ublížit. Nevidím do věci a neřeším a nekomentuju věci, do kterých nevidím. To je jejich věc a oni si to musejí vyřešit mezi sebou,“ sdělila deníku.

Jedna věc ji ale skutečně velmi mrzí. „Jediný, co je mi moc líto, to je těch dvou kloučků, které vidím občas v televizi. Já jsem je ještě neviděla nikdy živě, ale jsou velmi šikovní. Tak to je mi líto,“ dodala smutně Vondráčková, která by své prasynovce ráda viděla.

Související články

Další články