Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Už nemám přítelkyni, mám snoubenku: Majk Spirit požádal o ruku svou krásnou Mashu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
láska
Slovenský rapper Majk Spirit (35) zásobuje své fanoušky pravidelnými dávkami zamilovaných snímků ze všech koutů světa už pěkných pár měsíců. Majk, který na podzim oslavil pětatřicáté narozeniny, si se svou Mashou užívá každou volnou chvíli a láska z nich srší i skrze fotografie na Instagramu. Jejich lásku se teď rozhodl stvrdit svatbou. Krásná Masha dostala od Majka nádherný prstýnek.

„Už nemám přítelkyni… mám snoubenku,“ napsal Majk Spirit (35) k fotografii, na které líbá svou milou na ruku. Ručku ukrajinské modelky Mashy zdobí překrásný prstýnek. Zamilovaný rapper požádal svou lásku o ruku rok po seznámení.

Bude tatínkem?

Před nedávnem Majk Spirit na Instagramu naznačil, že touží po rodině a rád by se stal tatínkem. Je snad důvodem k veselce právě Mashino těhotenství? Jisté je, že hudebník je šťastný jako nikdy předtím a na tu pravou čekal několik let.

Majkova ukrajinská přítelkyně pracuje jako modelka, a tak musí hodně cestovat. Majk ji na všech cestách doprovází. Páreček je aktuálně na dovolené na ostrově Ko Samui, kde se rapper vyznal ze svých citů…

Majkovi a jeho snoubence moc gratulujeme. Pokud nebude tento páreček ztrácet čas, stejně jako Majkův kolega Rytmus (43), svatby se dočkáme do několika měsíců. Na to, jestli bude zamilovaný umělec brzy tatínkem, si budeme také muset počkat.

Související články

Další články