Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Už nemá smysl mlžit: Chování vévodkyně Kate prozradilo, jestli je počtvrté těhotná

+ Dalších 24 fotografií
Je to venku!
Kolo spekulací o čtvrtém těhotenství Kate Middleton (37) se točí rychleji než turbína vodní elektrárny. Všechny zraky se na ni upřely kvůli modrým šatům, pod nimiž se vévodkyni z Cambridge rýsovalo bříško. Jenomže v posledních dnech její chování ani trochu nenaznačovalo, že by byla v požehnaném stavu. Tak jak je to s čtvrtým princátkem doopravdy?

Vévodkyni Kate (37) se nezřídkakdy přezdívá továrna na děti. S princem Williamem (37) totiž měla prince George (6), princeznu Charlotte (4) a nejmladšího Louise (1) v krátkém sledu za sebou. Proto nepřekvapí, že všichni čekají na oznámení čtvrtého těhotenství.

Jenomže tentokrát si vévodský páreček z Cambridge dává s dalším potomkem načas. Zatímco ještě v červenci se požehnaný stav Kate kvůli bříšku pod modrými šaty bral za hotovou věc, teď už je jasné, že miminko nečeká.

Koncem minulého týdne se Kate ukázala v upnutých kalhotách a tričku. Vévodkyně je hubená jako lunt. O den později zase vzala Charlotte na jachtu, přišla ve sportovním a podávala i fyzické výkony. V těhotenství by takhle rozhodně neriskovala.

Dalším důvodem ke zklamání příznivců královské rodiny je fakt, že si Kate nedávno obarvila vlasy. To se nastávajícím maminkám důrazně nedoporučuje.

Jestli si s Williamem čtvrtého potomka skutečně pořídí, zůstává zatím ve hvězdách. Oba ale v minulosti několikrát zdůrazňovali, že si přejí velkou rodinu. Jsou o tom přesvědčeni i odborníci na britskou šlechtu. Nezbývá tak než držet palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články