Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Už nemá boky jako skříň! Ewa Farna prošla obří proměnou, je z ní zase krásná žena

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Proměna
Ewa Farna (25) dlouho odolávala kritice a rozhlašovala, že mít boky jako skříň jí vyhovuje. Ještě před pár měsíci zpěvačka nezadržitelně tloustla, ale nakonec si řekla dost. Už delší dobu na sobě maká a výsledky jsou vidět na první pohled. Zase se z ní stává jedna z největších českých krásek!

Všichni jí to říkali, ale Ewa Farna (25) se jen smála. Sice prohlašovala, že je se svou nadváhou spokojená, ale v nitru jí to muselo hlodat. Jinak by na sobě po několika letech nezačala zase pracovat.

Farna si očividně koupila permanentku do fitka a neprospívá to jen jejímu zdraví, ale především vizáži. Když se totiž k fenomenálnímu hlasu, kterým Ewa vládne, přidá i ženský půvab, už ji nikdo nezastaví. A přesně tam oblíbená zpěvačka nyní směřuje.

Viditelně prokoukla, náramně jí to sluší a my zvedáme nahoru i palce u nohou. Nezbývá než držet palce, aby Ewa ve svém úsilí vytrvala a nevzdala se na půli cesty. Teď už by to byla ohromná škoda. S hubnutím je to totiž jako s kouřením, kde není vůle, tam nejsou ani výsledky.

Související články

Další články